Inwestorzy korzystający z serwisu Giełdomat

Filip M.


27-letni programista, mieszkający w Krakowie. Inwestuje z Giełdomatem od ośmiu miesięcy.

Iwona P.


Analityk kredytowy, mieszkająca w Warszawie, od miesiąca inwestuje swoją nadwyżkę finansową z systemem Giełdomat. Jej obecny wynik nie jest imponujący i oscyluje wokół 2% zysku, jednak Iwona ma już spore doświadczenie w inwestowaniu i wie, jak ważny jest brak strat, dlatego bardzo optymistycznie podchodzi do dalszych inwestycji z Giełdomatem.

Bartosz K.

32-letni grafik, freelancer szczególnie świadomy potrzeby oszczędzania na okresy, w których otrzymuje mniejszą ilość zleceń. Z Giełdomatu korzysta od kilku miesięcy. Bartek jest liderem naszych rankingów strategii. Jego zysk, wygenerowany przez sygnały z 4 strategii, przekracza już 20%.

Dariusz Sz.

Doświadczony przedsiębiorca, który na emeryturę zaczął oszczędzać bardzo późno. Widząc, że musi oszczędzać dość duże kwoty, aby uzbierać wystarczający kapitał na emeryturę, dywersyfikuje swój portfel w ramach zasady 100 - wiek = procentowy udział akcji w portfelu.

Marzena P.

Osoba bardzo sceptycznie nastawiona do akcji i Giełdy Papierów Wartościowych. Na razie wpłaca drobne kwoty i testuje giełdomat. Trzymamy kciuki za wysokie zyski i szybką zmianę nastawienia do inwestowania.

Dołącz do nich
Student
Analityk
Grafik
Właściciel firmy
Lekarz

Kim są nasi użytkownicy?

Gwiazdy

Jesteś pochłonięty swoją karierą, tworzeniem nowych rzeczy, zmianą świata? Mógłbyś godzinami pracować nad swoim finansowym portfolio, ale masz ciekawsze rzeczy do zrobienia? Giełdomat jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Wytrwali ciułacze

Zdeterminowani i zdyscyplinowani, skoncentrowani na realizacji planów. Oszczędzanie jest ich drugą naturą. Giełdomat jest odpowiednim miejscem dla urzeczywistniania ich marzeń o gromadzeniu gotówki.

Zahartowani inwestorzy

Obserwujesz rynki, ale zdajesz sobie sprawę, że do inwestowania potrzebne jest mądre, długofalowe podejście. Poszukujesz najprostszego z możliwych sposobów inwestowania, aby wciąż mieć czas na poszukiwanie następnej wielkiej rzeczy na rynku.

A Ty?

Chcesz pomnożyć kapitał lub rozpocząć systematyczne oszczędzanie? Zastanawiasz się, czy to dobry moment na rozpoczęcie inwestowania? Nie każdy moment jest dobry do zakupu akcji, ale każdy moment jest dobry na opracowanie strategii inwestycyjnej. Zdefiniuj strategie już dziś, a Giełdomat wygeneruje sygnał we właściwym momencie.

Pobierz aplikację

Giełdomat jest dostępny na urządzenia mobilne – pobierz aplikację na iOS lub Androida:

giełdomat w google play giełdomat na iphone giełdomat na komputer

Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie dostepni, jeśli masz pytania, napisz do nas:

kontakt@gieldomat.pl

+48 61 624 77 99