Najłatwiejsze w użyciu narzędzie do automatyzacji gry na giełdzie

Co oferuje Giełdomat?

Giełdomat to zestaw narzędzi umożliwiających stworzenie w prosty sposób zaawansowanej strategii inwestycyjnej na bazie analizy technicznej, odpowiadającej indywidualnym założeniom, wymaganiom i potrzebom:

Konfigurator strategii giełdowych

posiadający nowatorskie funkcjonalności oraz tester strategii na podstawie danych historycznych.

Przeglądarka aktualnych notowań giełdowych

wyposażona jest w filtr pozwalający selekcjonować wyświetlane Notowania, ograniczając je do wybranych spółek.

Portfel

prezentuje w przejrzysty sposób aktualny stan posiadanych akcji oraz wszystkie bieżące i historyczne transakcje. Portfel wyposażony jest w kalkulator automatycznie przeliczający zyski i straty oraz w filtr umożliwiający precyzyjne odszukanie historycznych transakcji.

Wszystkie powyższe funkcje dostępne są: · w serwisie po zalogowaniu się na stronie www.gieldomat.pl · w aplikacji mobilnej instalowanej na smartfonie lub tablecie. Portfel stanowi formę notatnika. Przedstawia wyniki Twojej strategii i autoryzowanych transakcji. Dzięki niemu wiesz, ile zarobiłeś. Portfel w żaden sposób nie jest zintegrowany z Twoim kontem bankowym. Cały serwis nie posiada dostępu do Twojego konta bankowego, loginu czy hasła. Każdorazowo logowanie następuje w ramach oddzielnego kroku, wymagającego autoryzacji zakupu/sprzedaży. Bezpieczeństwo Twoich danych jest gwarantowane.

Co dostajesz?

W skrócie

Masz do dyspozycji:

  • listę spółek
  • 40 predefiniowanych wskaźników analizy technicznej wraz z opisami
  • 2 operatory logiczne "lub" / "i" oraz nawiasy
  • pola do budowy strategii sprzedaży i zakupu
  • formularz do określenia parametrów strategii
Kreator strategii

Z listy spółek za pomocą kursora przeciągasz wybrane pozycje do pola po prawej stronie.

W podobny sposób wybierasz wskaźniki tworzące strategię kupna i sprzedaży. Tworzysz między nimi zależności, wybierając łączące je operatory logiczne "lub" / "i". Możesz układać je w dowolnej konfiguracji za pomocą funkcji "przeciągnij i upuść". Wszystkie elementy znajdujące się w tym polu można dowolnie przestawiać. Jeśli utworzysz strategię posiadającą błędy logiczne, serwis Cię o tym powiadomi, podając precyzyjne instrukcje, jak powinien wyglądać poprawny układ. Dla każdego ze wskaźników wypełniasz formularz określający parametry. Jeśli wskaźniki są dla Ciebie pojęciem nieznanym, wystarczy przytrzymać kursor na jednym z nich, a pojawią się podpowiedzi, jakie są cechy danego wskaźnika.

Na koniec pozostaje nazwać swoją strategię, by móc ją odróżnić od pozostałych oraz ustalić zakres dat okresu, w którym ma funkcjonować.

Testowanie na danych historycznych

Kolejnym krokiem jest wykonanie testu. Służy do tego przycisk "Testuj strategię". Pojawiający się wykres pozwala zilustrować prognozowane efekty zdefiniowanej strategii na podstawie danych historycznych notowań spółek.

Jeśli efekt jest zadowalający, uruchamiasz strategię. Jeśli strategia wymaga poprawy, wracasz do konfiguratora.

Ty wybierasz poziom automatyzacji transakcji!

Giełdomat służy do automatyzacji zleceń giełdowych. Wybierz opcję przekazywania sygnałów przez e-mail lub SMS. Giełdomat monitoruje notowania giełdowe, analizuje je na żywo, porównując z Twoimi strategiami i, jeśli warunki Twoich strategii zostają spełnione, otrzymujesz informację o dogodnym momencie zakupu lub sprzedaży danych akcji. Jeśli jesteś klientem biura maklerskiego mBanku lub DM BOS S.A, system Giełdomat może składać zlecenia za Ciebie - do tego służy aplikacja instalowana na Twoim komputerze osobistym.

Pobierz aplikację

Giełdomat jest dostępny na urządzenia mobilne – pobierz aplikację na iOS lub Androida:

giełdomat w google play giełdomat na iphone giełdomat na komputer

Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie dostepni, jeśli masz pytania, napisz do nas:

kontakt@gieldomat.pl

+48 61 624 77 99