Giełdomat - mechaniczny system inwestycyjny.

Giełdomat jest jednym z mechanicznych systemów inwestycyjnych dostępnych dla każdego inwestora, niezależnie od wiedzy, umiejętności oraz przyjętego systemu inwestycyjnego.
Giełdomat wychodzi na przeciw oczekiwaniom użytkowników oraz pozwala na szybkie i łatwe dokonywanie transakcji.
Usługa Giełdomat udostępnia inwestorom algorytmy bazowe na podstawie, których mogą zbudować własną strategię inwestycyjną. Cały proces opiera sie na wskaźnikach oraz założeniach analizy technicznej, która jest metodą analizy wykresów spółek giełdowych.

Dzięki systemowi określone przez wcześniej warunki będą na bieżąco śledzone i przetwarzane, a inwestor otrzyma odpowiednie sygnały w przypadku ich zaistnienia. Wedle wskazań inwestora sprzedaż lub zakup danych instrumentów finansowych będzie przebiegała automatycznie lub system będzie powiadamiał o dogodnych warunkach do wykonania zlecenia poprzez SMS lub e-mail.

Zaletą tego typu inwestycji jest ominiecie ryzyka związanego z emocjami w czasie stałej obserwacji zachowań rynku. Unikamy w ten sposób nie tylko stresowych sytuacji, ale przede wszystkim mamy możliwość wyeliminowania błędnych decyzji związanych z powielaniem zachowań innych inwestorów, które często prowadzą do strat.
System Giełdomat pozwala oprzeć nasze inwestycje na z góry określonych wskaźnikach i założeniach, dzięki czemu nie ich zaistnienie na rynku przełoży się na reakcje systemu.

Dzięki tej innowacyjnej e - usłudze inwestor będzie miał dostęp do systemu nie tylko poprzez komputer, ale również dzięki urządzeniom mobilnym. Dodatkową korzyścią jest brak jakiejkolwiek instalacji systemu, co znacznie skraca czas rozpoczęcia samego procesu inwestycji. Łatwa obsługa, brak konieczności programowania oraz jasny kreator pozwalający jednocześnie przetestować wybraną przez siebie strategię na danych historycznych znacznie podnosi prawdopodobieństwo wygranej, dodatkowo ograniczając stratę dzięki możliwości zastosowaniu jednego z odmian zlecenia Stop Loss.
W przypadku Giełdomatu dużym atutem jest również brak konieczności zakupu kosztownych programów do analizy technicznej, dzięki czemu możliwości pomnażania kapitału ma każdy zainteresowany.

image by Tax Credits

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Pobierz aplikację

Giełdomat jest dostępny na urządzenia mobilne – pobierz aplikację na iOS lub Androida:

giełdomat w google play giełdomat na iphone giełdomat na komputer

Kontakt

Jesteśmy dla Ciebie dostepni, jeśli masz pytania, napisz do nas:

kontakt@gieldomat.pl

+48 61 624 77 99